Česká republika připravuje tajný proces:

Jako občan České republiky musím zvednout svůj hlas na obranu Vladimíra Hučína a s ním i na obranu demokracie a spravedlnosti.

Věřím, že i pro všechny lidi, kteří jsou při smyslech, musí být nanejvýš alarmující, jakým způsobem se vede kampaň a vyšetřování proti panu Hučínovi.

Ten je dnes obviněn z nedovoleného ozbrojování, zneužití pravomoci veřejného činitele, šíření poplašné zprávy, ohrožení utajované skutečnosti, neoprávněného nakládání s osobními daty a podvodu.

Pan Vladimír Hučín byl však původně zadržen za podíl na výbuších v Přerově, kde v roce 1999 zemřel jeden člověk. Zástupce náčelníka severomoravské policie, Jiří Pščolka, veřejnost ujišťoval, že policie předala nezvratné důkazy o Hučínově vině vyšetřovateli. Otázka je, proč není pan Hučín z tohoto trestného činu obviněn a kde jsou ty nezvratné důkazy?! Je zřejmé, že pan Pščolka lhal a snažil se manipulovat s veřejným míněním.

Při domovní prohlídce bytu pana Hučína, bytu jeho matky a společných prostor, byl nalezen 1gram bílého prášku, který se používá v zábavné pyrotechnice a v každém hračkářství ho mají nejméně kilogram.

Dále byla nalezena prázdná plastová láhev, která jen silně podnapilému policistovi může připadat jako granát. Dále byla nalezena střepina, která možná pochází z nějakého druhu rozbušky. ! Pozor ! Tyto věci byly nalezeny na veřejně přístupném místě / nikoli v bytě pana Hučína/, kam mohl kdokoliv a cokoliv odhodit, položit nebo nastražit. I kdyby tam bylo nalezeno 100 granátů a 100 tankových min, nemůže policie připisovat nic z toho panu Hučínovi. Je až neuvěřitelné, co může policie označovat jako důkaz.

Děsivé je na tom to, že policie měla povolení k prohledání jen bytu pana Hučína, ale policie prohledala také byt jeho matky a vlastně celý dům, na což žádné povolení neměla. Bylo to evidentní porušení osobních a ústavních práv paní Hučínové.

Dále pak, podle zákona, musí být domovní prohlídce přítomna nezávislá osoba, avšak při této žádná nezávislá osoba přítomna nebyla. Byl to záměr nebo jen nedbalost? Je vůbec možné, aby při tak důležité domovní prohlídce zapomněli?? Nebo je to případ jako vystřižený z řádění státní STB v 50 letech.

Tyto bolševické manýry korespondují i se stanovisky okresní státní zástupkyně v Přerově, paní Šromové. Tato v mediích vystupovala tak, jako když je dávno rozhodnuto a ovlivňovala tímto svým postojem veřejnost. Dále i zástupce náčelníka severomoravské policie, pan Pščolka, porušoval presumpci neviny. Úplně jako za "starých dobrých časů"

I pan Mgr.Gross, ministr vnitra, zapomněl a nebo vědomě zneužil možnost mluvit před milióny diváků v pořadu Kotel. Zapomněl totiž na to, že bez souhlasu obviněného se nikdo nesmí seznamovat se spisy, pokud není osobou činnou v trestním řízení. Dále porušil také presumpci neviny a vynesl vlastně rozsudek předtím, než rozhodl soud. Podle českých zákonů se na obžalovaného musí pohlížet jako na nevinného až do pravomocného rozsudku soudu.

Povolení k odposlouchávání telefonu pana Hučina policie měla, ale klidně odposlouchávala také telefon paní Hučínové, na což povolení neměla. Tedy další porušování zákonů a ústavních práv ze strany policie.

To nejděsivější však teprve přijde. Policie a stní zastupitelství připravily pekelný plán, umístit pana Hučína do psychiatrické léčebny, kde se měl vypracovat posudek na jeho osobu.

Při této informaci musí všem, kteří pamatují a nebo jen četli o komunistických metodách s nepřáteli zřízení v 50 letech a za vlády soudruha Husáka, vstávat vlasy hrůzou na hlavě. To byla vždy ta poslední možnost bolševické inkvizice, jak likvidovat odpůrce režimu. Proboha, kam jsme to dospěli?!

Jako malichernost proti tomu vypadá, že bylo znemožňováno právníkům pana Hučína včas nahlížet do spisu a řádně si připravit obhajobu a ani nemluvím o znemožňování styku právníků s jejich klientem.

Hmotné důkazy nemá obžaloba v podstatě žádné a tak chce všechno nahradit alespoň výslechy svědků, velice často bývalých agentů STB a lidí, kteří budou svědčit výměnou za různé úlevy, služby a možná odložení některých vyšetřování.

V Přerově 10 a 11.dubna v 8.00 hod. začíná tajný proces s disidentem a později důstojníkem BIS, panem Vladimírem Hučínem, člověkem, který nikdy nevzdal boj proti zrůdnému komunistickému režimu a jeho přisluhovačům a vykonavatelům. Bude se konat bez přítomnosti veřejnosti. Jak ostudné, průhledné, nízké a alarmující!!!

Je zcela evidentní, že tajný proces má zabránit fiasku policie a státního zastupitelství. Veřejnost by neměla vědět, že v policii, soudech, státních zastupitelstvích jsou lidé zkompromitovaní z dob totality a často členové STB.

Neměla by vědět, že při vyšetřování pana Hučína docházelo neustále k porušování zákonů a Ústavy České republiky.

Neměla by vědět o prorůstání komunistického organizovaného zločinu do státní zprávy. Veřejnost má přece držet hubu a krok. Pokud bude někdo vyskakovat jako pan Hučín a ukazovat prstem, ohrožovat zájmy bývalých komunistických pohlavárů, pak mu předvedou, jak se s takovými, jako je on, vypořádají. Rozsudek, který je zřejmě již dávno připraven, má být exemplárním potrestáním pana Hučína i odstrašením dalších, kteří by ho mohli následovat. Občané, lidé, vždyť nejde jen o jednoho statečného člověka, tady jde v podstatě i o nás všechny.

Pokud nepozvedneme svůj hlas dnes, zítra již může být pozdě.

Jiří Máška

Info@maskaart.com